A może ktoś preferuje mieszkanie w mniejszych miejscowościach z dobrym dojazdem do Warszawy?

Specjalnie dla Was budujemy Chojnów Park – 3 min. od stacji Kolei Mazowieckiej w Ustanówku.

Szukając miejsca, gdzie warto osiedlić się na stałe i zainwestować we własny dom trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, jednym z nich jest na pewno cena. Kupno własnego domu  to duży wydatek, jednak mniejsze miejscowości oferują lepsze ceny oraz nierzadko wyższy standard. Chojnów Park to rozwiązanie idealne dla osób, które nie są w stanie wydać sporych pieniędzy za metr kwadratowy własnego M.

Mała miejscowość Krępa, w której zlokalizowana jest inwestycja Chojnów Park to przede wszystkim cisza i spokój. Idealne miejsce dla osób szukających wyciszenia i ucieczki od zgiełku miasta a także dla tych, którzy chcą po prostu zmienić perspektywę, gdyż życie tutaj toczy się rytmem -Slow Life.

Krępa to także lepszy kontakt z przyrodą, szeroki dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych, a to świetna informacja zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Chojnów Park to własny ogród – tuż przy domu, a także własne miejsca parkingowe dla auta. Panuje przekonanie, że po przeprowadzce na przedmieścia, niezbędne jest  posiadanie prawa jazdy i samochodu. Inwestycja Chojnów Park, zlokalizowana jest tylko 3 min od stacji kolei mazowieckiej w miejscowości Ustanówek, aby wszyscy mieszkańcy osiedla  mogli bez stania w korkach dostać się w wybrane miejsce Warszawy.

Dom na przedmieściach  Warszawy to świetna decyzja zarówno dla młodych ludzi po studiach, jak i dla rodzin z dziećmi i zwierzętami . Mieszkanie na przedmieściach jest też urzekające dla seniorów.

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
JDM serwis
Odnawialne Źródła Energii
Polityka otwartych cen