Całoroczne domki w Krępie w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego – idealna inwestycja nawet w trudnych czasach. Kup, zarabiaj i odpoczywaj o każdej porze roku.

Spacer po całym tygodniu pracy to świetny pomysł. Gdzie się wybrać, aby usatysfakcjonować każdego członka rodziny? Na szczęście mieszkańcy Chojnów Park, nie muszą szukać daleko.
Chojnowski Park Krajobrazowy jest na wyciągnięcie ręki i oferuje przygotowane ścieżki edukacyjne, z kolorowymi tablicami, puzzlami oraz innymi układankami . To również park linowy, zjeżdżalnia pontonowa, ogromne przestrzenie do zabawy czy grillowania, wiaty, pod którymi znajdzie się miejsce dla wszystkich.
Chojnowski Park Krajobrazowy w całości leży na terenie powiatu piaseczyńskiego. Jest częścią Zielonego Pierścienia Warszawy i pasa terenów chronionych ciągnącego się od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego po Bolimowski Park Krajobrazowy. Chojnowski Park Krajobrazowy zajmuje obszar 6796 hektarów. Granice Parku mają nierównomierny przebieg i otaczają najważniejsze kompleksy leśne (uroczyska: Chojnów, Biele, Łoś, Uwieliny, Łbiska, Pęchery, Obory, Jadwisin i kilka mniejszych) oraz dolinę rzeki Jeziorki. Z Parku wykluczono większe miejscowości takie jak Zalesie Górne, Łoś, Bogatki, Ustanów.
W drzewostanie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego przeważa sosna zwyczajna. W parku rosną gatunki roślin chronionych takie jak : barwnik pospolity, bluszcz pospolity itd., żyje ok. 100 gatunków ptaków, ponad 20 gatunków ryb oraz kilkudziesięciu gatunków gadów, płazów i ssaków.
W Lasach Chojnowskich spotyka się nielicznych spacerowiczów. Podczas spaceru warto zatrzymać się na placu zabaw na Zimnych Dołach – znajduje się tutaj Małpi Gaj – park przygody oferujący całe mnóstwo atrakcji. Po linach zawieszonych na wysokości 12 m można się wspinać, chodzić i zjeżdżać, a po dużej dawce emocji zrelaksować się nad stawem. W Zimnych Dołach ma swój początek ścieżka dydaktyczna rezerwatu Uroczysko Stephena z barwnymi tablicami, grami i puzzlami na temat segregowania śmieci, ekologii oraz rodzaju drzew i zwierząt żyjących w tym miejscu.
Poza ochroną przyrody, Park prowadzi szeroko rozumianą edukację ekologiczną dla mieszkańców a zwłaszcza dzieci i młodzieży, organizuje liczne konkursy, warsztaty, wycieczki i inne imprezy, a także promuje turystykę przyrodniczą.