SLOW LIFE – Delektuj się życiem w Chojnów Park

Życie w nieustannej pogoni za pracą, pieniędzmi i realizowaniem swoich ambicji bywa wycieńczające.

Przesyt technologii, nagminne zalewanie nas produktami słabej jakości sprawia, że coraz częściej szukamy miejsca do bytowania z dala od toksycznych wpływów cywilizacji i technologii, by móc  delektować się ciszą i spokojem.

To właśnie w odpowiedzi na konsumpcjonizm narodziła się idea slow life, czyli idea powolnego życia, która wspiera styl życia zgodny z naturalnymi prawami, stawia na powrót do spokojnego i zrównoważonego funkcjonowania bez nacisku na czas .To styl życia sprzyjający wiejskiej sielance, w której możemy się rozwijać się zawodowo, bez potrzeby odejścia od  dobrodziejstw natury.

Życie slow to przede wszystkim życie ekologiczne, w zgodzie z naturą, dlatego  mieszkańcy Chojnów Park będą mogli cieszyć się swoim własnym ogrodem. Duże aglomeracje miejskie źle wpływają na nasze zdrowie, dlatego  uczeni coraz więcej uwagi poświęcają okolicznej przyrodzie, i z większą chęcią poznania przyglądają się koneksjom natury z potrzebami naszego organizmu oraz temu, jaki wpływ ma na nas środowisko, w którym żyjemy. Obecnie na niemalże każdej płaszczyźnie życia duży nacisk kładzie się na promocję zdrowego stylu życia, dlatego też tak ważne jest posiadanie własnego ogrodu.

Ogród to nie tylko świetny relaks, ale również praca,  która udoskonala dłonie, wzmacnia ręce, jest rodzajem ćwiczeń. Taki sposób spędzania wolnego czasu korzystnie wpływa zarówno na seniorów, jak również na kondycję najmłodszych.

Ogród to przestrzeń, gdzie rosną drzewa i kwiaty, ale  również miejsce gdzie można  uprawiać własne warzywa czy owoce pozbawione sklepowej chemii. Swoje warzywa i owoce  to  pewność, że zebrane plony będą świeże i ekologiczne.

Delektuj się życiem we własnym ogrodzie w Chojnów  Park  i zapomnij o troskach dnia codziennego.

Udostepnij:
Standardy realizacji
Zmiany aranżacyjne
Wykończenie mieszkań GM
Kredyt
JDM serwis
Odnawialne Źródła Energii
Polityka otwartych cen